Oto Sigortaları

– Kasko Sigortası

Biliyoruz; aracınıza gözünüz gibi bakıyor, “Aman, aracımın başına bir şey gelmesin” diye endişe ediyorsunuz. Haklısınız… Peki, aracınıza en az sizin kadar değer veren bir çözüm ortağı ile çalışmaya ne dersiniz?

MAPFRE SİGORTA olarak hayat size dar gelmesin diye geniş kapsamlı Kasko Sigortası’nı geliştirdik. Dört dörtlük bir güvence sağlayan bu ürünümüz ile aracınız her daim korumamız altında.

Siz rahat bir nefes alın, sürüşün keyfini çıkarın; riskleri düşünmeyi ise bize bırakın.

– KaskoJet

Uygun Primli Genişletilmiş Kasko; KaskoJet poliçesi ile birlikte çok uygun primlerle genişletilmiş kasko poliçesine sahip olma ayrıcalığını yaşayacaksınız.

Sınırsız Yedek Araç; KaskoJet Servislerinde aracınız onarılırken, süre sınırı olmaksızın verilen yedek aracınız ile hayatı kesintisiz yaşamaya devam edeceksiniz.

Ömür Boyu Garanti; Aracınızı kullandığınız süre boyunca, KaskoJet Servislerinde yapılan onarımlarda garantimiz altında olacaksınız.

– Zorunlu Trafik Sigortası

Yasal bir zorunluluk olan Trafik Sigortası; poliçe kapsamında yer alan aracınızı kullanırken bir kazaya karışarak üçüncü şahısların bedeni veya maddi zarara uğramasına sebebiyet vermeniz halinde size yöneltilebilecek hukuki sorumluluklarınızı güvence altına alır.

Siz de MAPFRE SİGORTA’dan Zorunlu Trafik Sigortası yaptırın; trafiğe güvenle çıkın.

– Maksimum Trafik Sigortası ( İhtiyari Mali Mesuliyet – Ferdi Kaza Sigortası )

Trafik Sigortası ile sağlanan güvenceleri bir adım ileriye taşımaya ne dersiniz?

Maksimum Trafik Sigortası ile sizlere daha kapsamlı bir güvence sunmak için Zorunlu Trafik Sigortası teminatlarına ek olarak İhtiyarı Mali Mesuliyet Sigortası teminatlarını da standart ürün paketimize dahil ettik. Bununla birlikte, aklınız maksimumda rahat etsin diye aracınızda bulunan yolcular için yaptırabileceğiniz Ferdi Kaza Sigortasını ve/veya acil durumlarda ihtiyaç duyabileceğiniz yol yardım hizmetlerini de paketinize dahil etme seçeneği sağladık.

MAPFRE SİGORTA’ya gelin, standart Trafik Sigortası’nın sağladığı güvenceleri maksimuma taşıyın!

– Yeşil Kart Sigortası

Yurt dışında aracınızı kullanmak istiyorsunuz ama oluşabilecek olumsuz senaryoları düşünerek endişe mi duyuyorsunuz? Bu sorularla aklınızı meşgul etmenize gerek yok; çünkü artık Yeşil Kart Sigortası var.

Yeşil Kart Sigortası ile siz ülkeler* arası seyahat ederken, biz karışabileceğiniz kazalar sonucunda zarar görebilecek araç veya üçüncü şahıslara karşı masraflarınızı koruma altına alıyoruz.

MAPFRE SİGORTA’nın sunduğu Yeşil Kart Sigortası ile tanışın; yurt dışı seyahatlerinizde araç kullanırken stres olmayın.