Katkılı Yatırım Sigortası

Katkılı Yatırım Sigortası

Sigortanız Geleceğinize Yatırım Yapsın!Sigortanız, size hayat güvencesi vermesinin yanı sıra ihtiyaç duyduğunuzda size geri dönecek bir yatırım aracı, bir maddi can simidi olsun isterseniz, MAPFRE YAŞAM, (KYS) Katkılı Yatırım Sigortası’nı tercih edebilirsiniz. 

MAPFRE YAŞAM, Katkılı Yatırım Sigortası (KYS), fon bazlı bir hayat sigortası sistemidir. Paranız, güncel finansal koşullara göre, profesyonel fon yöneticileri tarafından en iyi enstrümanlarla çoğaltılır.

KYS, yatırım amaçlı bir birikim sigortası ve sigortalı primlerinden oluşan bir fon sistemidir. KYS’nı, sektörde uygulanan diğer birikim amaçlı sigortalardan ayıran en önemli fark MAPFRE YAŞAM’ın katkısı ve sigorta primlerinden kesilen komisyon ve masraf kesintilerinin en düşük seviyede tutulmasıdır. Sözleşme Türk Lirası, Amerikan Doları veya Euro’ya endeksli olarak düzenlenebilir.

KYS sisteminden elde edeceğiniz katkıyla, çalışırken sahip olduğunuz yaşam standartlarını, çalışma hayatınıza son verdiğiniz günlerde de koruyabilirsiniz. KYS’yi kendiniz ve yakınlarınız için yaptırabilirsiniz. Çocuğunuzun gelecekteki okul masraflarını karşılamak veya hayatına bir birikim sahibi olarak başlamasını sağlamak amacıyla, KYS yaptırabilir, çocuklarınızın geleceğini garanti altına alabilirsiniz. Bir işverenseniz, çalışanlarınız için KYS yaptırabilir, motivasyonlarını ve iş yerinize olan güvenlerini arttırabilirsiniz. 

Sözleşme süresine bağlı katkı süreleri aşağıda belirtilmiştir.
Sigorta SüresiKatkı Yılı301029928827726625-24-23-22521-20-19418-17-16315-14-13212-11-101